priorityنقشه سایت دستگاه چاپ بنر باید بر روی چه عددی تنظیم شود ؟

yنقشه تارنما بایستی بر روی چه عددی تنظیم شود ؟ دستگاه چاپ بنر دارنده مباحث پیچیده ای میباشد که بدلیل نداشتن منبع موثق هم کار ایراد خیس می گردد . اینکه معلوم وجود ندارد الگوریتم دقیق گوگل برای جستجوها بر چه مبانایی انتخاب می‌شود , پیچ رنگ گوگل باید مسئله دقت قرار بگیرد یا این که الکسا , رنگ در الکسا بر چه اصولی تهیه می‌شود . ده ها سوال دیگر از مواردی می‌باشد که همگی و تمامی تنها از طریق تجربه می توان به آن رسید . ولی نقشه سایت , اولی و اصلی ترین فعالیت بعد از طراحی یک تارنما . ولی هنگام دستگاه چاپ بنر نقشه وبسایت یک آیتم در پیکربندی قرار گرفته که سوال دستگاه چاپ بنر عمده یوزرها می‌باشد &# خرید دستگاه چاپ بنر چیست و چه کاربردی در نقشه سایت دارااست ؟ اندازه اهمیت هر برگه در مقایسه با کل صفحات وب سایت را نشان می‏دهد که عددی دربین صفر و یک است . به صورت پیش فرض بایستی بر روی ۰ . ۵ تهیه و تنظیم شود چون هر چه حساسیت یک برگه اضافه شود گوگل اهمیت آن را برگه را بخش اعظم در نظر گرفته و دایم به آن سر می‌زند که این زمینه قادر است اختلال ساز باشد . دستگاه چاپ بنر هم از دید تمام شدن پهنای باند سایت نیز از دید رنکینگ .

حق تقدم یک URL را نسبت به آدرس های دیگر در سایت دستگاه چاپ بنر نشان می دهد . مقادیر در بین ۰ . ۰ تا ۱ . ۰ برای آن مجاز است . این میزان تاثیری بر نحوه مقایسه دستگاه چاپ بنر کاغذ شما با صفحه های وبسایت های دیگر ندارد . تنها به موتورهای کاوش میگوید که شما کدام صفحات را برای crawler ها اصلی خیس دستگاه چاپ بنر در لحاظ گرفته اید .
اندازه پیش فرض برای یک کاغذ ۰ . ۵ است .
دقت داشته باشید که اولویتی که شما به صفحات می دهید بر روی موقعیت برگه شما در صفحه های نتایج جستجوی موتورهای دستگاه چاپ بنر کاوش تاثیر ندارد یعنی مشخص و معلوم نمی کنددر نتایج صفحه متبوع بهتر بالا بیاید و این مسئله به مورد ها فنی زیادی وابسته است که بایستی تا قبل از این نکات مورد نظر را انجام داده باشید .
موتورهای کاوش ممکن است از این اطلاعات در هنگام اننخاب صفحه ها یک وبسایت برای اکران در نتایج جستجو منفعت نمایند . بنابراین دستگاه چاپ بنر با به کار گیری از این برچسب می توانید اقبال اکران صفحه ها اصلی خیس تارنما خود را به جای صفحه ها ناچیز اهمیت تر در نتایج کاوش بالا ببرید البته با اعتنا به نکاتی که در بخش بالا به آن اشاره شد .
همچنین , اعتنا کنید که انتساب اولویت بالا به تمام نشانی های تارنما , کمکی به شما نمیکند . از آن جایی که اولویت نسبی است , صرفا برای انتخاب فی مابین صفحه های تارنما شما استفاده می گردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *