هایپرلوپ وان او‌لین آزمایش بدون نقص خود را موفقیت آمیز انجام اعطا کرد

شرکت نمایندگی پاناسونیک در ایران خبر از تست غالب تکنولوژی هایپرلوپ خود داده است . این آزمایش در طول روز ۱۲ ماه می در محفظه خلا انجام یافته شده‌است . در این آزمایش , وسیله‌ی نقلیه‌ی هایپرلوپ که به صورت مغناطیسی شناور میماند , با سرعت ۷۰ مایل در ساعت از مسیر آزمایشی هایپرلوپ وان تکان کرد .

خبرگزاری The Verge هم‌چنین تصویر تازه‌ای از کپسول تازه هایپرلوپ وان منتشر نموده است . این پاد ۲۸ فوت ارتفاع دارد و با سود از آلومینیوم و فیبر کربن تشکیل شده . با استفاده از پیشران الکترومغناطیسی و هم‌چنین تکنولوژی Mag – lev , این کپسول می‌تواند نیز بشر و هم بار را با سرعت مافوق صوت حمل نماید .

ویدیویی که می‌بینید , از آزمایش پیروزی آمیز هایپرلوپ است که در سرعت زیر انجام شده . قرار است در نسخه‌ی نهایی , کپسول‌ها با سرعت ۷۰۰ مایل در ساعت تکان کنند .

Play Video
دانلود
«شروین پیشه‌ور» , موسس شرکت هایپرلوپ وان , تست خودشان را به او‌لین پرواز «برادران رایت» تشبیه کرده است . پیش‌هور هم‌چنین گفته که سیستم حمل و نقل هایپرلوپ , امن‌ترین , پاک‌ترین و سریع‌ترین دسته حمل و نقل در دنیا خواهد بود .

پیشه‌ور گفته است : “ هایپرلوپ وان با اولین تست پیروزی آمیز و کامل سیستم هایپرلوپ خود , کاری کرده است که تا به درحال حاضر بوسیله هیچ کس انجام نشده بود . ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *