حفظ های بعداز لیپوماتیک

دکتر نوایی از روش های نوین برای معالجه چاقی موضعی و تخلیه چربی های اضافه ی بدن می باشد . برای این‌که نتایج مطلوبی را از فعالیت لیپوماتیک به دست بیاوریم , ضروری است تا به نگهداری های بعد از لیپوماتیک دقت نموده و با دقت انجام دهیم

محافظت های بعداز لیپوماتیک

به علت استفاده از داروهای آرام بخش و بی شم کننده , لازم است تا بعد از اتمام جراحی هنگام خروج از کلینیک یک نفر یار شما باشد .
با دقت به اثر ها دارو های بی حسی , دستکم تا ۱۸ ساعت رانندگی نکنید
بعداز ریکاوری , آهسته آرام نوشیدن آب و آبمیوه را آغاز کنید و به حد نصاب از نوشیدنی های غیر الکی با میزان قند قلیل بنوشید , تا حجم مایعی را که بدن از دست داده جبران شود .
چندین ساعتی را در کلینیک استراحت مطلق داشته باشید و پس از بازه زمانی خیلی کوتاهی پیاده روی فرمایید . چنان چه پوست شکم تان خیلی شل و ول شده , تا روز بعداز جراحی , بیش تر دراز بکشید و گام بزنید , به طور نصفه نشسه استراحت کنید و در طی این مدت با زاویه ۹۰ درجه ننشینید , به دلیل آنکه در غیر این رخ پوست شکم به دلیل ریلکس بودن چین می‌خورد و در بین سپتوم ها مایع حبس میشود و با سرومایی که تشکیل می گردد , منجر می‌گردد تا پوست ذیل شکم محکم بشود .
یکی از مهمترین نگهداری های پس از لیپوماتیک , پوشیدن گن منحصر پس از کار است . معمولاً زمان سود از گن به صورت شبانه روزی دست کم ۷ الی ۱۰ روز است و عصر نهایی از طرف دکتر معالج معلوم میشود .
طی روز های اول ممکن است گهگاه اساس سرگیجه داشته باشید , در این صوت تلاش فرمائید فوراً بنشینید و یا دراز بکشید .
در بانوان احتمالا تا یک‌سری ماه قاعدگی شان دچار بی نظمی شود , البته جای نگرانی نمیباشد و رفع خواهد شد .
از مصرف داروهایی که موجب رقیق شدن خوو می شود , مانند آسپرین و ایبوپروفن اجتناب فرمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *