تاکتیک های لینک و پیوند بیلدینگ دستگاه لیزر

در ادامه مرور اجمالی بر روی تاکتیک های پیوند بیلدینگی خوا‌هیم داشت که هنوز هم ارزشمند میباشند .
۱ . یافت کردن منابع و لینک های نو از تاکتیک های لینک و پیوند بیلدینگ است :

با کاربرد محدوده وسیعی از اپراتورهای کوئری ( query operators ) توسعه یافته , شما می توانید صفحه های منبع یا این که حتی دایرکتوری های گران بها را پیدا فرمایید که مرتبط با محصول یا این که خدماتی می‌باشند که شما آماده می کنید . هر چقدر محتوایی که در تارنما خویش دارید طولانی تر باشد , پیدا کردن افرادی که به شما لینک و پیوند می‌دهند مضاعف معمولی خیس و اسان تر خواهد بود . به همین خیال خوب تر است پیرو کلیدواژه های خود+ منابع+ لینک و پیوند ها+ دایرکتوری ها باشید . پس از اینکار توانا خواهید بود تحقیقات لازم را انجام دهید .
۲ . پژوهش و آنالیز رقبا از تاکتیک های لینک بیلدینگ است :

اکثر زمان ها مرور و باز بینی پیوند هایی دستگاه لیزر که به وب سایت رقبای شما اشاره دارا‌هستند زیاد اصلی است و وبسایت هایی را برایتان صریح می نماید که ممکن است به سایت شما نیز لینک و پیوند بدهند . گشوده هم بایستی مطمئن گردید که چیز با ارزشی در وبسایت خود دارید و آنگاه تقاضای پیوند از دیگر تارنما ها بکنید . به حافظه داشته باشید که وبسایت های پیوند دهنده به رقبای شما ممکن است دستگاه لیزر تمایلی برای لینک دادن به محتوای دستگاه لیزر موجود در وبسایت شما نداشته باشند . به کیفیت محتوای خود فکر کنید .
۳ . ایجاد پست مهمان از تاکتیک های پیوند بیلدینگ است :

استفاده از پست مهمان هنوز هم یک روش خوب برای قرار تصاحب کردن در معرض مخاطبان است و قادر است مخاطب متعددی وارد تارنما کند . به خیال و خاطر داشته باشید که در این مورد نیز کیفیت صحبت اول را می زند . در حالتی که فرصتی برای پیوند دادن به جزء محتوا را داشته باشید و انجام اینکار میتواند ارزشی را اضافه کند , حتما اینکار را انجام دهید تا بتوانید لینک و پیوند متنی داشته باشید . درپی وبلاگ ها و تارنما هایی در حوزه کاری خود باشید که پیرو پست مهمان می‌باشند . باز هم میتوانید با جستجوی عبارت هایی همچون پست میهمان , توزیع کننده و غیره به فیض مناسب خود دست یابید .
۴ . یک محتوا مثبت توسعه دهید

بعداز این که محتوای عالی را در وب سایت خویش منتشر کردید , می‌توانید وبسایت هایی را پیدا فرمایید که به سایر مقاله ها دستگاه لیزر لینک داده اند و بعد از آن با صاحبان آن تماس حاصل نمایید . دستگاه لیزر از آنان بخواهید به محتوای شما نیز پیوند بدهند . تکنیک افق خراش می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند اگر چه یک راه بی نقص دستگاه لیزر برای همگی حالت جانور نیست .
۵ . منفعت از لینک و پیوند های شکستهاز تاکتیک های مثبت لینک و پیوند بیلدینگ است :

این خط مش هم نظیر تاکتیک شماره ۴ است اما در این مورد شما در‌پی لینک های شکسته در سایت های مختلف می گردید . این سایت ها میتوانند پیوند های با ارزشی برای شما فراهم آورند . زمانی که فرصتی یافتید , باید بتوانید با تولید محتوای دلخواه خلاء مو جود را پر فرمایید . این منش می‌تواند برای شما بسیار کارساز باشد . تارنما هایی که دوست دارید از آنها پیوند بگیرید را شناسایی فرمایید و آن‌گاه آن تارنما ها را با ابزارهایی همچون Screaming Frog یا Xenu Link Sleuth بخزید تا بتوانید فرصت های موجود را بیابید .
۶ . ارگان های محلی تاکتیک های لینک و پیوند بیلدینگ : :

هنگامی که کسب وکار محلی دارید , لینک هایی که بتواند شمارا به یک حالت فیزیکی متصل نماید فراوان باارزش خواهد بود . در اغلب مورد ها شما میتوانید باشگاه ها یا مورد ها این چنینی را پیدا نمائید که حاضرند با شما همکاری کنند . با انجام اینکار قدرتمند خواهید بود رابطه خیر با کسب وکارهای محلی داشته باشید . این مورد سبب می شود اشخاص متعددی به کسب وکار شما توجه کنند .
۷ . نشریات و ارتباط ها همگانی از تاکتیک های ایده آل پیوند بیلدینگ :

علاوه بر داشتن یک تارنما شگفت انگیز , انجام فعالیت های متفاوت دستگاه لیزر در دنیای حقیقی وواقعی می‌تواند مزایای زیادی برای شما به یاور داشته باشد . حضور داشتن در نشریات و مطبوعات زمان زیاد خوب برای شما فراهم خواهد کرد . در اکثر مورد ها چنین عمل هایی منجر ساخت لینک و پیوند به وب سایت شما می‌شود و همین فرمان به شما کمک می کند دستگاه لیزر اعتبار و اعتماد بیشتری کسب نمائید .
مواردی که در این مکان بیان کردیم لیست کاملی از تاکتیک های موجود برای پیوند بیلدینگ کمبود البته استفاده از این نکات می‌تواند کارساز باشد . دستگاه لیزر به خاطر داشته باشید که هر کسب وکاری می بایست از استراتژی های اختصاصی خود به کار گیری کند . شاید یک تاکتیک برای کسب وکاری نتایج خوب به دنبال داشته باشد ولی برای کسب وکار دیگری چنین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *